מחסומים חשמליים שלנו

חברת שבתאי שערים מתעסקת במגוון רחב של מחסומים חשמליים:

אנו, בשבתאי שערים מתמחים בכל סוגי המחסומים החשמליים. בבואנו ללקוח ניקח בחשבון את אופי המקום, מספר המשתמשים והמשאבים המוקצבים לעבודה זו, ולאחר מכן ניתן הצעה הוגנת ומקצועית ביותר.

סוגי המחסומים שחברתנו מתקינה

מחסום זרוע 8 בר

עד למוט 8 מטר, תוצרת איטליה, גוף המחסום 85 קילו, מחסום עם לוח פיקוד משוכלל ומובנה וניתן להתקין עליו אביזרים שונים, מחסום בס בעל 2 גידים.

מחסום תוצרת איטליה

עד למוט 4.20 מטר, פתיחה וסגירה 4 שניות, המסוגל לעבוד ללא הגבלה. תכונה זו מקנה עדיפות למחסום תוצרת איטליה עבור מקומות בהם היוצאים והנכנסים מבעד לשער רבים והתנועה בלתי פוסקת. על מנת שהמחסום לא יתבלה במהירות יש צורך במחסום כמו מחסום מתוצרת איטליה, הנותן אפשרות פתיחה ללא הגבלה.

מחסום חצאית

לעיתים אתה מציב מחסום ובעצם מתכוון לעצור בעזרתו גם אנשים ולא רק כלי רכב…
מחסום חצאית משרת מטרה זו על ידי בנייתו ממחסום 606 בתוספת 'חצאית' המונעת כניסת אנשים מתחת למוט האולמיניום.

מחסום 606

מחסום 606 הינו מחסום חזק ואיכותי במיוחדה מיועד לפתוח 2000 פתיחות וסגירות ביום ללא בלאי ושחיקה. מחסום בעל 3 קפיצים, עם מוט אלומיניום עד 5.80 מטר אורך. המחסום רך ושקט בפתיחתו ובסגירתו, ומהירותו בין טובי המחסומים.

מחסום לד מואר מובנה

גוף המחסום מובנה לד, לתאורת לילה הכולל נצנץ מובנה. מוט אלומיניום מובנה פס לדים מוגן מים, עד 5.20 מטר אורך מוט. מחסום זרוע לד אינו מתחמם וצריכת האנרגיה היא אפסית. כמו כן יתרון מחסום הלד על פני מחסום רגיל, הוא בכך שמשמש כתמרור אזהרה מפני פגיעת המשתמש במחסום.

מחסום חניה אישי

מחסום חנייה אישי/ עמודי חניה, הפתרון הפשוט והמושלם עבור ההגנה של החנייה הפרטית שלכם וכנד גניבת רכבים! עמוד חניה הוא למעשה עמוד מתכת המחובר לקרקע ומונע ממכוניות שאינן מורשות לחנות במקום החנייה. עמוד החניה מחובר לקרקע באמצעות מנעול ושרשרת. בשעת הצורך, בעל החניה פותח את המנעול, משכיב את העמוד על הקרקע וחונה באין מפריע.

מחסום זרוע

מחסומים עם זרוע מתקפלת לכניסות לחניונים

מחסום זרוע עד למוט 7 מטר

מחסום תוצרת איטליה, שמסוגל לפתוח ולסגור ללא הגבלה, 86 פתיחות וסגירות בשעה. גיר המחסום עשוי מיציקת אלומיניום חזקה.

מחסום זרוע מתקפלת

בנוי ממחסום 606 / מחסום דגם איטליה, שמוט האלומיניום בנוי לצורך תקרה נמוכה וחניונים.